Námestie Slobody 1994
020 01 Púchov
+ 421 911 470 740

PLAZMALIFTING - DRAKULA terapia

PLAZMALIFTING

Omladenie vlastnou krvou, tzv. DRAKULA terapia
Vďaka tejto terapii je možné spomaliť starnutie úplne prirodzenou cestou- pomocouinformácii, ktoré sú zapísané vo Vašej vlastnej krvi.
Tajomstvo Drakula terapie spočíva v tom, že krvná plazma obsahuje rôzne rastové faktory a proteíny, ktoré regenerujú pokožku, podporujú a urýchľujú jej hojenie. Týmto spôsobom sa pokožka začína opäť omladzovať. Poškodenia a predčasné starnutie pokožky, ktoré boli spôsobené vplyvom slnečného žiarenia, sa tak na dlhšiu dobu minimalizujú.

 

AKO DRAKULA TERAPIA PREBIEHA?

Lekár injekčne odoberie minimálne množstvo krvi (8-10 ml) a po odobratí ju pomocou centrifúgy separuje na červené a biele krvinky a krvnú plazmu, ktorá obsahuje krvné doštičky.Do krvnej plazmy sa následne pridá jedinečný DNA aktivátor.
Takto pripravené sérum lekár aplikuje do pacientovej pokožky.Aplikácia je možná buď pomocou ošetrenia známeho ako mezoterapia, alebo priamo pod vrásky ako výplňový materiál. Možná je i kombinácia týchto metód. Vďaka tomuto regeneračnému procesu sa pokožka výrazne rozjasní, napne a vrásky sa vyhladia.
Ošetrenie trvá priemere 30-45 min. a vďaka DNA aktivátoru účinky tejto terapie pretrvávajú v priemere 8 mesiacov.
Pre optimálny efekt sa odporúča absolvovať aspoň 3-4 sedenia v dvochtýždnových intervaloch.

 

MIESTA VHODNÉ NA OŠETRENIE

Líca
Oblasť okolo očí
Čelo
Oblasť nosovo- ústnych vrások
Vlasová oblasť hlavy
Krk
Dekolt
Ruky
Brucho
Jazvy po akné
Strie


PO OŠETRENÍ

Je potrebné vedieť, že aplikácia mnoho-násobnými vpichmi tenkou ihličkou pravdepodobne zanechá na Vaše pokožke známky aplikácie (začervenanie, prípadná modrinka), ktoré odznejú cca do 48 hodín od aplikácie. Všetko závisí najmä od citlivosti Vašej pokožky. Odporúčame absolvovať toto ošetrenie v dostatočnom časovom predstihu pred plánovanou spoločenskou akciou (oslava, ples, ...), aby mala Vaša pokožka dostatočný čas na regeneráciu. Nakoľko je pokožka po aplikácii prekrvená a prebiehajú v nej procesy obnovovania, odporúčame vyhnúť sa vystavovaniu sa výraznému chladu (napr.: lyžovačka) alebo teplu (napr.: sauna, opaľovanie) prvých 48 hodín po aplikácii.

 

ÚČINKY
• Znovuobnovenie kože
• Omladenie pokožky
• Korekcia vrások a objemu tváre
• Zlepšenie elasticity, jasu, textúry a vzhľadu pokožky
• Hydratácia kože
• Obnova buniek (napr. zničených UV žiarením)
• Liečba jaziev a kožných lézií (po akné)
• Korekcia strií (napr. po gravidite)
• Zastavenie vypadávania