Námestie Slobody 1994
020 01 Púchov
+ 421 911 470 740

Kozmetické ošetrenia

Starostlivosť o pleť

Pracujeme so španielskou profesionálnou kozmetikou SKEYNDOR Primavera Andorrana a s anglickou kozmetikou Medik8.

 

Medik8 ponúka účinné séra, krémy na riešenie rôznych kožných problémov. Prípravky sú navrhnuté tak, aby cielene pôsobili na starnutie pokožky, akné, začervenanie, nadmernú pigmentáciu a suchosť. Medzi unikátne používané technológie patrí systém postupného uvoľňovania, zapúzdrenia aktivných látok do lipozómov, systém zvyšovania penetrácie a používanie iba chirálne správnych aktívnych zložiek.

 

 

CORRECTIVE ošetrenie

Ide o kozmetické ošetrenie, ktoré odstraňuje i tie najhlbšie vrásky, omladzuje celkový výraz a obnovuje pevnosť a mladistvý vzhľad pokožky. Rada Corrective spomaľuje svalové kontrakcie, dodáva pokožke objem a vyplňuje prázdne miesta spôsobené hlbokými vráskami. Ďalej zlepšuje stavbu buniek a stimuluje regeneračné procesy tkaniva, ktoré omladzujú pokožku a normalizujú jej celkový vzhľad. Ich zloženie prekračuje prírodné bariéry pleti a aktívne zložky potom kombinujú vyplňujúcu techniku s látkami, ktoré uvolňujú sťahovanie mikrosvalov v pokožke a vytvárajú účinný a okamžitý vyhladzovací efekt.


ETERNAL ošetrenie

Program určený k omladeniu pokožky s dlhodobým efektom. Pomocou nanolipozomov dopraví do spodných vrstiev pokožky kmeňové bunky. Tie sú získané z dlhovekého jablka Spätlauber a jeho vlastnosti sú naordinované ľudským kmeňovým bunkám.

 

PLATINUM ošetrenie

Toto ošetrenie má vypínajúci,  spevňujúci, hydratačný a obnovujúci účinok. Aminofosforické primárne častice dodávajú energiu, ktorú vaša pokožka potrebuje k dosiahnutiu regeneračného a efektívneho liftingového účinku. Isoflavony sú molekuly, ktorých biologická aktivita je porovnateľná s pôsobením a štruktúrou estrogénnych hormónov a majú teda tie isté účinky.Stimulujú bunkový metabolizmus a syntézu bielkovín, obnovujú hydratáciu pokožky, majú hojivé účinky pôsobia proti vráskam a zároveň značne zvyšujú hustotu a hĺbku pokožky.

 

AQUATHERM ošetrenie

Aquatherm je línia výrobkov, ktorá je špeciálne vyvinutá pre riešenie estetických potrieb všetkých typov pleti, obzvlášť však pre citlivú a dehydratovanú pleť. Táto rada obsahuje minerálnu vodu zo žriedla Salies-de-Béarn, nachádzajúceho sa vo francúzskych Pyrenejách. Každodenným používaním prispieva k neutralizácii citlivej pokožky, vyrovnáva jej epidermický metabolizmus a obnovuje ochrannú funkciu proti škodlivému pôsobeniu vonkajšieho prostredia.

 

LIFT VITAMIN C ošetrenie

Vitamín C je kľúčovým vitamínom pre fyziologický vývoj pokožky a dôležitý pre spomalenie procesu starnutia. Predstavuje novú generáciu vitamin C, ktorý má až o 700 % lepšiu bunečnú absorpciu a vynikajúci revitalizačný účinok. Chráni pred škodlivým slnečným žiarením, inhibuje oxidáciu tukov a znižuje bunečné poškodenie.


GLOBAL LIFT ošetrenie

Antigravitačný liftingový program,modeluje tvar tváre a dekoltu. Global Lift je kozmetické ošetrenie zamerané proti ukazovateľom biologického starnutia. Predlžuje život dospelých buniek a podporuje tvorbu nových buniek.

 

Ošetrenie 12 BTX Gold

Je ošetrenie so silným regeneračným, omladzujúcim, spevňujúcim a liftingovým účinkom. Obsahuje mikročastice zlata, ktoré spomalujú proces stárnutia, zjemňujú mierne aj hlbšie vrásky. Podporuje správne okysličenie buniek a ich schopnosť regenerácie. Ďalšou zložkou s blahodárnymi účinkami je argánový olej, nazývaný tiež " marocké zlato".Vyživuje, zjemňuje pleť a dodáva potrebné minerály. Je to tzv. suchý olej, takže nezanecháva na pokožke mastnotu. Pleť je naopak krásne hebká a vláčna. 12 BTX Gold dodá pleti novú energiu, vypne ju, zretelne omladí a nádherne rozžiari.

 

COLLAGEN STAR ošetrenie
Veľmi účinné ošetrenie so silným anti-agingovým, liftingovým a regeneračným efektom. Spevní pokožku, vypne ju a zmierni vrásky.

 

Profesionálny program PROTEOHYDRA

Superhydratačné, regeneračné a výživné ošetrenie na báze proteogykanov. Proteoglykany sú molekuly s proteínovým jadrom, prirodzene produkované bunkami savcov.Vyznačujú sa predovšetkým veľkou schopnosťou zadržiavať vodu v tkanivách.

 

Ošetrenie PROTEOHYDRA je ideálne pre:

Dehydratovanú pleť s výrazným nedostatkom tekutín
Silne zanedbanú pleť
Pleť poškodenú slnečným žiarením
Pokožka s vráskami a ďalšími príznakmi stárnutia
Ochabnutá, povädnutá pleť

 

Účinky:
Hlboko hydratuje pleť
Výrazne redukuje vrásky
Spevňuje pleť
Výrazne regeneruje poškodenú pleť a dodáva jej potrebnú výživu

 

DERMAPEEL PRO - TIMELESS PEEL SEQUENCIAL SYSTÉM - ošetrenie stredne hlbokých vrások

Nová generácia peelingov vedeckej kozmetiky, ktorá okamžite rieši nedokonalosti pokožky. Ošetrenie vhodné pre hrubú pleť alebo pleť s príznakmi starnutia vplyvom slnka s potrebou obnovy (vrásky, škvrny, jazvy, rozšírené póry, atď.).

Ošetrenie kombinuje pôsobenie 3 AHA kyselín. Kyselina glykolová a mliečna má obnovujúce účinky v mieste stredne hlbokých vrások a kyselina mandľová zmenšuje rozšírené póry.

 

5 techník peelingu pre novú pleť: 

1. Microabrazívna

2. Ultrazvuková

3. S kyselinou

4. Enzymatická

5. Biologická

 

DERMAPEEL PRO - BRIGTENING PEEL SEQUENCIAL SYSTÉM - ošetrenie na škvrny

Rozjasňujúci systém postupného peelingu. Kombinácia kyseliny glykolovej, ktorá obnovuje do hľbky, s kyselinou citrónovou a fytovou zmierňuje povrchové škvrny a zjednocuje tón pletí.

 

5 techník peelingu pre novú pleť:
1. Microabrazívna
2. Ultrazvuková
3. S kyselinou
4. Enzymatická
5. Biologická